ENDÜSTRİYEL YAPILAR

Faaliyet AlanlarımızEndüstriyel Yapılar


ENDÜSTRİYEL YAPI PROJELERİ

Endüstriyel Yapı sektöründe, yurtiçi ve yurtdışında doğru teknolojileri kullanarak, anahtar teslim çözümler sunan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği lider ve güvenilir bir şirket olmayı hedeflemekteyiz. Endüstriyel yapı sektöründe betonarme ve çelik sistemlerin önemini ve avantajlarını, güvenli ve çevre dostu yapılar inşa ederek; tasarım, proje ve uygulamada kalite anlayışı ile birlikte ekonomik ve hızlı çözümler üretip, müşteri memnuniyetini esas alarak; ülkemizi uluslararası alanda da en iyi şekilde temsil etmeyi kendimize hedef olarak planlıyoruz.

Endüstriyel yapı alanında, konusunda sektörün lideri olan firmamızla, çelik yapılar alanında uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde,Türkiye ve dünya piyasasında yer alan her sektörle ilgili endüstriyel yapıların tasarımı, imalatı ve montajı konularında hizmet vermekteyiz.

Son derece sağlam, sağlıklı, uzun ömürlü, fonksiyonel ve depreme dayanıklı yapılar inşaa etmeyi hedefleyen proje fikirlerimizle,uygulama konusundaki mühendislik düşüncelerimizle bir adım önde olmayı planlıyoruz. Hedefimiz, “Yapıda Bilim ve Teknoloji” ilkesine uygun olarak, endüstriyel yapılar konusunda ileri teknolojiler geliştirerek ve kullanarak, işverenlerimize kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet vermektir.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.