HAKKIMIZDA

KurumsalHakkımızda


HAKKIMIZDA

Firmamız 2016 yılında İnş.Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanı Salih Şahin ARICAN tarafından kurulmuştur. Firmamız,değişen dünyanın gelişen inşaat faaliyetlerine uyum sağlamayı planlamış olup,farklı vizyonuyla,teknolojik değişimlere ayak uydurarak gelişen bir çalışma anlayışını görev edinmiştir.Sektörde yer alan kalıplaşmış yanlışlara,mühendislik fikirlerle çözüm arayışında olan çalışma düşüncesiyle kurulmuş olan firmamız,mühendislik ve inşaat taahhüt alanlarında hizmet vermektedir.

ARŞAH Yapı ,Kocaeli ve Sakarya bölgesinde, A.K.O.S.B.(Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi),Çelik Halat A.Ş., ENTEK A.Ş., Müpa Tarım ve Gıda Sanayi A.Ş. ve Netlog Logistic firmalarındaki,inşaat taahhüt işlerinde tercih edilen firmalar arasında yer almakta olup, bu firmaların yatırım proje gelişmelerinde yardımcı olmaktadır. Firmamız inşaat taahhüt, yapsat, endüstriyel yapılar, alt yapı ve ulaşım yapı alanlarında tercih edilen firmalardandır.

Firmamız, global dünya değişenleri doğrultusunda,yurt içinde ve yurt dışında büyük projeleri yapmayı hedefleyen teknik ekibe sahiptir.

Sadece Türkiye geneline değil dünyaya hitap etmeyi hedefleyen firmamız kurumsal yapının gereği, kalite yönetim sistemi, marka tescili ve sektörümüzün gereği en önemli faktör iş sağlığı ve güvenliği yönetimi sistemi, çevre yönetimi sistemi sertifikalarına sahip bulunmaktadır.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.